Kontakt

Sentralbordet telefon: 76 10 81 00
E-post: barnevern@vestbv.no

Trenger du vår hjelp i helgene eller røde dager kan vi nåes på telefon 979 93 800. På dette nummeret når du oss i tidsrommet fredag kl. 15:30 til mandag kl. 08:00.

Besøksadresse Andøy

Storgata 68, Andenes

Besøksadresse Bø

Forøy, Straumsjøen

Besøksadresse Hadsel

Rådhusgata 5, Stokmarknes

Besøksadresse Lødingen

Sjøveien 14, Lødingen

Besøksadresse Sortland

Sjøgata 7, Sortland

Besøksadresse Øksnes

Storgata 46 2.etg, Myre

2 + 3 =

Kontaktinformasjon

Ledelse/Stab
Navn E-postadresse Mobil Telefon Stilling
Vibeke Bye Vibeke.Bye@vestbv.no 957 79 553 76 10 81 95 Teamleder kartlegg
Monicha Harjang Monicha.Harjang@vestbv.no 474 16 890 76 10 81 52 Advokat
Marius Holst marius.holst@vestbv.no 990 06 254 76 10 81 87 Teamleder Omsorg
Kari Mortensen kari.mortensen@vestbv.no 979 93 808 76 10 81 39 Leder
Elin Nordheim elin.nordheim@vestbv.no 979 93 809 76 10 81 96 Stab/kontor/ekspedisjon
Hege Pedersen hege.pedersen@vestbv.no 76 10 81 00 Stab/kontor/ekspedisjon
Sissel Pedersen sissel.pedersen@vestbv.no 906 06 398 76 10 81 85 Teamleder Tiltak
Anette Wolden anette.wolden@vestbv.no 911 65 110 76 10 81 89 Fagleder

 

Øvrige ansatte
Navn E-postadresse Mobil Telefon
Sverre Bjerga Sverre.Bjerga@vestbv.no 979 93 799 76 10 81 99
Trine Bjørnerøy Trine.Bjorneroy@vestbv.no 979 93 781 76 10 81 81
Hege Christensen Hege.Christensen@vestbv.no 979 93 802 76 10 81 02
Ellen Enkrog Lehn Ellen.Engkrog@vestbv.no 979 93 811 76 10 81 11
Astrid Ellingsen astrid.ellingsen@vestbv.no 979 93 797
Annie Halvorsen Annie.Halvorsen@vestbv.no 979 93 786 76 10 81 79
Ingvild Hansen Ingvild.Hansen@vestbv.no 979 93 793 76 10 81 93
Camilla Hanssen Camilla.Hanssen@vestbv.no 979 93 801 76 10 81 01
Siv-Wenche Hansen Ryslett Siv-WencheRyslett.Hansen@vestbv.no 979 93 780
Linda Haug Linda.Haug@vestbv.no 979 93 803 76 10 81 03
Emilie Hellstad emilie.hellstad@vestbv.no 979 93 791 76 10 81 91
Reidun Johansen Reidun.Johansen@vestbv.no 979 93 790 76 10 81 90
Ann Helen Johnsen AnnHelen.Johansen@vestbv.no 979 93 788 76 10 81 88
Ken-Thomas Kvæl Ken-Thomas.Kvael@vestbv.no 979 93 798 76 10 81 98
Janne Lind Janne.Lind@vestbv.no 979 93 805 76 10 81 32
Lill Tove Lyså lilltove.lysa@vestbv.no 979 93 778 76 10 81 78
Marianne Megård Marianne.Megard@vestbv.no 979 93 810
Mona Mikalsen Mona.Mikalsen@vestbv.no 979 93 785 76 10 81 69
Frank Tore Nilssen FrankTore.Nilssen@vestbv.no 979 93 784 76 10 81 84
Janne Pedersen Janne.Pedersen@vestbv.no 979 93 775 76 10 81 75
Solrun D. Pettersen solrunndahl.pettersen@vestbv.no 979 93 783 76 10 81 83
Elisabeth Reinsnes Elisabeth.Reinsnes@vestbv.no 979 93 806 76 10 81 06
Hilde Kristin Rynesli Hilde-Kristin.Rynesli@vestbv.no 979 93 776 76 10 81 76
Kathrine Sørensen Kathrine.Sorensen@vestbv.no 979 93 792 76 10 81 92
Tine Tendeland TineBeate.Tendeland@vestbv.no 979 93 795 76 10 81 86
Cecilie Tunheim Cecilie.Tunheim@vestbv.no 979 93 807 76 10 81 72
Kathrine Lockert katrine.normann.lockert@vestbv.no 979 93 794 76 10 37 94
Mette Nordheim mette.nordheim@vestbv.no 979 93 777 76 10 37 77